KURUCUMUZ

1985 yılında gayrimenkul sektörüne giriş yapan Reha Medin; vizyonu, organizasyon yeteneği ve çalışkanlığı ile kısa sürede sektörün öncülerinden biri olarak kendisini kabul ettirmiştir. Reha Medin; Emlak Hizmetleri ve Danışmanları Derneği (Yön. Krl. Başkanlığı), Toplu Konut Yapımcıları Derneği TOKYAD (ikinci başkanlığı) gibi organizasyonlarda yer alarak sektörün çağdaşlaşmasına önemli katkılar sağlamıştır. Buna bağlı olarak TRT, İSTANBUL TV, TGRT, BBC Radyo, Forena, Radyo D kanallarında sektörle ilgili programlarda yapımcı ve sunuculuk, Milliyet Gazetesi ile SABAH grubuna ait Status Estate Gayrimenkul Yatırım Dergisi'nin Yayın Kurulu Başkanlığı ve İntermedya Yayıncılığa ait “Ev & Arsa Marketing Dergisi” Yayın ve Danışma Kurulu Başkanlığı yaparak da sektöre bağlı tüm halkaların bilinçlenmesini ve standartların oluşturulmasına çalışmıştır. Bir Türk emlak markasını Amerika ve Almanya'ya satan ilk kişi olarak uluslararası görüşünü de ortaya koymuştur. 2005 yılında aramızdan ayrılan kurucusunun öngörüleri çerçevesinde Reha Medin Emlak Hizmetleri sektördeki öncü rolünü ve konumunu korumuş ve giderek büyüyen franchise ve acente organizasyonu ile küresel bir oyuncu olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

HAKKIMIZDA

RehaMedinDigital® Gayrimenkul, gayrimenkul danışmanlarına, satış ortaklarına, gayrimenkul alıcı ve satıcılarına eksiksiz hizmet sunan, yeni ve teknolojik görünüme sahip, köklü bir zincir emlak markasıdır. Yenilikçi teknolojisi, sofistike iş sistemleri ve bir yaşam tarzı ile tanımlanan markasının geniş çekiciliği ile RehaMedinDigital® Gayrimenkul, sektörel geleneklerini unutmadan, emlak endüstrisinin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor.

TARİHÇEMİZ

1985'de, Merhum Reha Medin tarafından İstanbul’da kurulan firmamız yaklaşık 20 yıl sektördeki pek çok ilkle beraber kendisi tarafından yönetilerek sektörde haklı ve saygın bir marka haline getirildi. Ülkemizin ilk yurtdışı franchise satışı, ilk yabancı müşteriye proje satışı, ilk devletle yapılan gayrimenkul danışmanlık sözleşmesi, ilk sektörel basılı yayın, ilk sektörel radyo programı, ilk konut fiyat endeksi, ilk yabancı gayrimenkul yatırım fonu temsilciliği gibi ilklerin ardından 2008 yılında Sayın Tamer Çiçekçi tarafından satın alındı. Ülke genelinde ve diğer ülkelerde toplam 43 fiziki franchise ofisi 250’nin üzerindeki danışmanı bulunan firmamız, kurumsallaşma ve teknolojik yatırım süreçlerini tamamlayarak 2012 yılında modellenen Dijital Gayrimenkul Danışmanlığı hizmet yapısını RehaMedinDigital® markası ile yeni vizyon ve hedeflerine yönelik olarak 1 Mayıs 2019 tarihinde resmen vermeye başladı.

34

Yıllık tecrübe

567

Konut projesi satışı

54

Şube

420

Danışman

EKİBİMİZ

avatar-17

Tamer Çiçekçi

Yönetim Kurulu Başkanı

1978 yılında İstanbul'da doğan Çiçekçi, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. Mezun olduktan hemen sonra Martelli Lavorazioni Tessili SPA dahil olmak üzere çeşitli ulusal ve uluslararası şirketlerin yönetim ekiplerinde çalışmaya başladı. Campari, DKNY, Tommy Hilfiger. 2009 yılında, Türkiye'nin en büyük 30 yerel zinciri olan Reha Medin Gayrimenkul Hizmetleri şirketinin çoğunluk hissesini alarak, bugüne kadar bütün RM grubunun CEO'su olarak çalıştı. Bu süre zarfında Reha Medin'i, dünyanın dört bir yanındaki 50 yerel ve 20 uluslararası ofiste 250'den fazla çalışana sahip uzman uluslararası bir şirket olarak kurmayı başardı; ayrıca, Damac ve Sumitomo gibi gayrimenkul devlerini temsil etti.

avatar-17

Cenk Coşkun

CEO

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde lisans, 2010 yılında Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsünde yüksek lisans eğitimi aldı. Mezuniyetini takiben Türkiye ve Amerika'da bulunan PEPSI Co, KOMİLİ AŞ, M.A.N. Roland gibi çok uluslu şirketlerde Ürün, Proje ve Bölge Satış Müdürü görevlerinde bulundu. "AVM lerin şehir kültürüne etkisi" çalışması sırasında hem ülkemizin hem de diğer ülkelerin gayrimenkul sektörleri ile sektörel yapılanmalarını inceleme fırsatı buldu. Geçmiş deneyim ve çalışmalarını ülkemizin en köklü yerli emlak zincirlerinden olan Reha Medin Emlak Hizmetleri ailesi ile paylaşmak amacıyla 2016 yılından beri Reha Medin Emlak Hizmetleri bünyesinde profesyonel kariyerime devam etmektedir.

avatar-17

A. Sedat Arı

İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi
 • Address:Teşvikiye Caddesi No:13/3 Şişli / ISTANBUL TURKEY
 • Email: info@rm.com.tr

2004 senesinde ortadoğu, afrika ve amerikada çeşitli uluslararası yatarım kuruluşlarının, proje geliştirme ve proje finansmanı operasyonlarını yönettikten sonra, İngiltere merkezli finanas şirketleri ile uluslararası fonların Türkiye'te kanalize edilmesi ve Türkiye'deki projelere yabancı kaynak sağlanması konularında çalışmalar gerçekleştirmiştir. Hali hazırda uluslararası iki yatırım fonunun yönetim kurulu üyeliğini yapmakta olup, İngiltere ve Türkiye merkezli finans şirketlerinde ortaklığı bulunmaktadır.

FRANCHISE GELİŞTİRME

avatar-17

İlhan Kaya

Franchise Geliştirme ve Satış Müdürü

İlhan Kaya, 2000 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümü'nden mezun oldu. İş hayatına Doğan Hayat A.Ş ile başlayan Kaya, burada 3 sene boyunca satış yönetmeni olarak görev aldı.2003'te Bileşim Sigorta şirketi kuran İlhan Kaya, 2005'te buradaki görevinden ayrıldı.İlhan Kaya, gayrimenkul sektörüne Kentsel Hizmetler A.Ş Sinpaş GYO ile girdi. Burada yaklaşık 2 sene satış müdürü olarak hizmet verdi.Kiler GYO'da satış uzmanı olarak 1 sene boyunca görev alan İlhan Kaya, 2010 - 2015 tarihleri arasında Dap Yapı'da Satış ve Pazarlama Koordinatörlüğü yaptı.Kısa bir dönem AREMAS Real Estate bünyesinde hizmet verdikten sonra Ofton İnşaat Satış Direktörlüğü yaptı. İlhan Kaya son olarak, REHAMEDINDIGITAL Projesi Franchise Satış Yöneticisi olarak hizmet veriyor.

avatar-17

Gökmen Kurtoğlu

Kurumsal İletişim Sorumlusu
 • Address:Teşvikiye Caddesi No:13/3 Şişli / ISTANBUL TURKEY
 • Email: info@rm.com.tr

EĞİTİM

avatar-17

Güven Açık

Eğitim Koordinatörü
 • Address:Teşvikiye Caddesi No:13/3 Şişli / ISTANBUL TURKEY
 • Email: info@rm.com.tr

1962 Ankara doğumlu olan Güven Açık, 1980 yılında TED Ankara Koleji’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Orman İşletme Mühendisliği’ni bitirdikten sonra 2 yıl ABD Texas Houston’da Baylor Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü Uyku Bozuklukları Merkezi’nde Polysomnography Uzmanlık Sertifikası alarak çalıştı. Aynı üniversitede Davranış Bilimleri, Temel Psikoloji, Neuro Bilimi ve Yönetim Bilimi dallarında eğitimler alan Güven Açık, Türkiye’ye döndükten sonra 1 yıl otomobil sektöründe satış danışmanlığı ve orta kademe yöneticilik yaptı. Ardından kendi eğitim ve danışmanlık şirketini kurarak, kişisel gelişim sektöründe çalışmaya başladı.REHAMEDINDIGITAL Projesi Eğitim Koordinatörü olarak hizmet veriyor..

MALİ İŞLER

avatar-17

Ş. Gökhan Hünülü

Mali ve İdari İşler Müdürü
 • Address:Teşvikiye Caddesi No:13/3 Şişli / ISTANBUL TURKEY
 • Email: info@rm.com.tr

1950 yılı İstanbul doğumludur. 1970 yılında Beyoğlu Ticaret Lisesinden mezun oldu. İstanbul Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü Sigorta Servis Şefi, Ekinciler Holding A.Ş. Finansman Müdür Yardımcısı, Gisaş Gemi İnşa Sanayii A.Ş. Eğitim Müdürü & Kalite Yönetim Temsilcisi, Mis Grup A.Ş. Cari Hesaplar Yetkilisi, Meyyali Restoran Denetmeni ve Kalite Yönetim Temsilcisi olarak görevler yaptı. İş yaşamı boyunca pek çok başarı belgesi ve eğitim sertifikası sahibi olan Ş. Gökhan HÜNÜLÜ evli ve bir çocuk babasıdır.

TEKNOLOJİ&BİLGİ İŞLEM

avatar-17

Armağan Ercan

Bilgi işlem Uzmanı
 • Address:Teşvikiye Caddesi No:13/3 Şişli / ISTANBUL TURKEY
 • Email: admin@rm.com.tr

Armağan Ercan, 2016 yılında Trakya Üniversitesi Lojistik Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Şu an Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde okumaya devam ediyor. İş hayatına ufak çaplı şirketlere freelance yazılım desteği vermiştir. Armağan Ercan son olarak, REHAMEDINDIGITAL Projesi Bilgi İşlem Uzmanı olarak hizmet veriyor.

avatar-17

Yusuf Turan

Yazılım Uzmanı
 • Address:Teşvikiye Caddesi No:13/3 Şişli / ISTANBUL TURKEY
 • Email: info@rm.com.tr

avatar-17

Tuna Urut

Teknoloji Uzmanı
 • Address:Teşvikiye Caddesi No:13/3 Şişli / ISTANBUL TURKEY
 • Email: info@rm.com.tr