>

KARİYERİNİZDE DEĞİŞİKLİK Mİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Gayrimenkul sektörü, belki de diğer tüm mesleklerden daha fazla motive olmuş girişimcilerin yeni kariyer alanıdır. Gayrimenkul sektörü, kişisel hizmet taahhüdü ve başarılı olma isteği taşıyan anlayışlı, yetenekli kişiler tarafından yönetilir ve yönlendirilir. Eğer her gün kendi iş planınızı yaparken hoşunuza giden şeyleri de yapmaktan mahrum kalmadan büyük bir gelir elde etmek sizin için harika bir kariyer demekse doğru yerdesiniz. Kariyerinizi geliştirmek için seçimler yapmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış kariyer sayfalarımızdaki birçok aracı keşfetmek için biraz zaman ayırın.

KARİYER SAYFASINA GİT
avatar-14
avatar-14

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞINDA YENİ MİSİN?

Yeni bir gayrimenkul danışmanı olarak, marka seçiminde en önemli hususlardan biri, işletmenizi büyütmenize yardımcı olup olmayacağıdır. RehaMedinDigital® Gayrimenkul olarak size başarıya ulaşmanızda yardımcı olabilecek araçlar ve teknolojiler sunuyoruz. Ayrıca, uzun vadeli bir kariyer için sağlam bir temele sahip olmanızı sağlamak için özelleştirilmiş, sürekli destek ve eğitim sunuyoruz.

İşinizi kurmanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için RehaMedinDigital® Gayrimenkul İş Geliştirme Sistemini geliştirdik. Bu sistem iş planlama, iş geliştirme, kişisel ve mülk pazarlaması, eğitim ve beceri geliştirme, sorgulama ve liderlik yönetimi, otomatik pazarlama kampanyaları ve bağlı hizmetleri içerir.

KARİYER SAYFASINA GİT
avatar-14

DENEYİMLİ BİR DANIŞMAN MISINIZ?

Deneyimli gayrimenkul danışmanları, markamıza pek çok farklı nedenden dolayı ilgi gösteriyor. Geleceğin markasının ilkleri olma şansı… Türkiye’nin bildiği ve güvendiği bir markayla etki alanınızdaki müşterilerinizle yılın her günü, günün her anında etkileşimde olma fırsatını sunuyoruz. Sadece alım satım esnasında değil… Bir marka olarak sektör lideri araçlar, teknoloji, kurum kültürü ve eğitim sağlıyoruz. Özellikle daha fazla hedef ve hizmet odaklı müşteriye yönelik pazarlama programları, mobil uygulamalar, bloglar, dijital pazarlama şablonları, çevrimiçi müşteriler için olağanüstü ve yenilikçi bir deneyim sunan bir web sitesi, planlanmış kariyer, daha kaliteli referanslar ve çevrimiçi danışman eğitimi için araçlar sağlıyoruz.

KARİYER SAYFASINA GİT
avatar-14

BAŞVURU YAPMAK İSTİYORUM

GAYRİMENKUL DANIŞMANI BAŞVURU FORMU